Post- og besøksadresse

Svartbekkvegen 85A

2406 Elverum

Tlf: 624 19 640

Lås & Sikring sine ansatte har alle årelang erfaring fra bransjen. De legger alle stor vekt på fagkunnskap og serviceinnstilling.

Kontakt oss

Alle bestillinger/henvendelser angående låssystemer sendes til:

system@lassikring.no

For generelle henvendelser ber vi deg sende en mail til: firmapost@lassikring.no

Hvem er vi?

Kjetil Løvaas

Daglig leder

Mobil: 950 24 350

E-post: kjetil@lassikring.no

Viggo Løvaas

prosjektleder

Mobil: 950 39 700

E-post: viggo@lassikring.no

Kristoffer F. Bjørnstad

Prosjektleder

Mobil: 954 28 293

E-post: kristoffer@lassikring.no

Roar Bjørndal

Prosjekteringsansvarlig

Mobil: 416 67 144

E-post: roar@lassikring.no

Tom Ivar Nordhagen

Systemansvarlig

Mobil: 926 78 422

E-post: tom.ivar@lassikring.no

Harald Engebakken

Montasjeleder Oslo/Akershus

Mobil: 977 10 865

E-post: harald@lassikring.no

Johan S. Øverseth

Montasjeleder Indre Østland

Mobil: 996 45 678

E-post: johan@lassikring.no

Lås & Sikring AS: Alt innen lås og beslag

  Ring oss: 624 19 640
Kan vi hjelpe deg med lås og beslag?